Zapraszamy!

Darmowe informacje i pomoc w uzyskaniu dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej, dofinansowania na rozwój firmy oraz innych rodzajów wsparcia. Województwo dolnośląskie - 2013

Województwo dolnośląskie

Gdzie uzyskać informacje dotyczące uzyskania dotacji

Ostatnia aktualizacja: 2012-12-13

Pośrednikiem realizującym projekty w ramach dotacji z Unii Europejskiej jest Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu:

www.pokl.dwup.pl

O dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej można się również ubiegać w Powiatowych Urzędach Pracy oraz PFRON'e:

PFRON - oddział dolnośląski

Powiatowy Urząd Pracy - Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy - Wałbrzych

Powiatowy Urząd Pracy - Legnica


Dolnośląski Urząd Marszałkowski:

www.umwd.dolnyslask.pl

Dolnośląski Urząd Wojewódzki:

www.duw.pl
Strony internetowe dla firm

Pamiętaj

Wykorzystując środki finansowe z dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej przeznacz je na promocję Swojej firmy. Tworząc biznesplan, zagospodaruj środki na stworzenie identyfikacji wizualnej i zaprojektowanie logotypu. Zleć wykonanie profesjonalnej i funkcjonalnej strony internetowej oraz jej promocję w wyszukiwarce Google profesjonalnej Agencji Interaktywnej!

 

Gdzie otrzymać dotację?

Wybierz swoje miejsce zamieszkania i dowiedz się, które Urzędy udzielają pomocy w uzyskaniu dofinansowania:

PolskaDotacje DolnośląskieDotacje Kujawsko-pomorskieDotacje LubelskieDotacje LubuskieDotacje ŁódzkieDotacje MałopolskieDotacje MazowieckieDotacje OpolskieDotacje PodkarpackieDotacje PodlaskieDotacje PomorskieDotacje ŚląskieDotacje ŚwiętokrzyskieDotacje Warmińsko-mazurskieDotacje WielkopolskieDotacje Zachodniopomorskie
 

Warto zobaczyć: