Zapraszamy!

Darmowe informacje i pomoc w uzyskaniu dotacji. Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej (PUP, PFRON, Unia Europejska)- 2013

Jak uzyskać dotacje

na rozpoczęcie działalności gospodarczej 2013

Ostatnia aktualizacja: 2012-12-13

Witamy serdecznie na portalu dotacyjnym PierwszaDotacja.pl

Nadrzędnym celem utworzenia tego serwisu było przekazanie najbardziej rzeczowych informacji dla osób chętnych pozyskać fundusze na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, na rozwój już istniejącego przedsiębiorstwa lub też w innych celach.

Znajdziecie tutaj Państwo mnóstwo informacji podzielonych na konkretne działy, począwszy od Dotacji Unijnych na uruchomienie firm, poprzez dofinansowanie na szkolenia, czy dotacje z Powiatowych Urzędów Pracy i Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (FRON).

Dowiecie się tutaj gdzie można składać gotowe wnioski o uzyskanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej, na jakie kwoty dotacji możecie liczyć oraz o jakie wsparcie najłatwiej będzie się wam starać. Odnajdziecie tutaj wiadomości, które niekiedy ciężko jest znaleźć w Biuletynach Informacji Publicznej czy też na stronach rządowych.

Odszukacie tutaj również szereg regulaminów, niezbędnych formularzy do wypełnienia oraz linki do instytucji i urzędów w danych regionach, które przyjmują wnioski dotacyjne.

Znajdziecie również informacje o tym jak napisać dobry biznesplan dla swojego przedsięwzięcia dotacyjnego oraz gdzie uzyskać kredyty gotówkowe na założenie własnej firmy.

Na PierwszaDotacja.pl doinformujesz się, jak uzyskać Dofinansowanie Unijne przeznaczone zarówno na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw, jak również na szkolenia czy inwestycje.


Zapraszamy!


Ci z Państwa, którzy prowadzą własną firmę i planują bądź prowadzą już kampanią reklamową w Google AdWords, mamy niecodzienną propozycję. Każda firma powinna zadbać o optymalizację kosztów swojej reklamy, co za tym idzie planować strategię tak, by uzyskać jak najwięcej potencjalnych klientów, jak najniższym kosztem. Wiele osób też zastanawia się jak obniżyć koszty AdWords, tak by nie płacić zbyt zbyt dużo za kliknięcie w reklamę.
Otóż warto skorzystać z usług firm, które optymalizują koszty kampanii reklamowych.
Strony internetowe dla firm

Pamiętaj

Wykorzystując środki finansowe z dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej przeznacz je na promocję Swojej firmy. Tworząc biznesplan, zagospodaruj środki na stworzenie identyfikacji wizualnej i zaprojektowanie logotypu. Zleć wykonanie profesjonalnej i funkcjonalnej strony internetowej oraz jej promocję w wyszukiwarce Google profesjonalnej Agencji Interaktywnej!

 

Gdzie otrzymać dotację?

Wybierz swoje miejsce zamieszkania i dowiedz się, które Urzędy udzielają pomocy w uzyskaniu dofinansowania:

PolskaDotacje DolnośląskieDotacje Kujawsko-pomorskieDotacje LubelskieDotacje LubuskieDotacje ŁódzkieDotacje MałopolskieDotacje MazowieckieDotacje OpolskieDotacje PodkarpackieDotacje PodlaskieDotacje PomorskieDotacje ŚląskieDotacje ŚwiętokrzyskieDotacje Warmińsko-mazurskieDotacje WielkopolskieDotacje Zachodniopomorskie
 

Warto zobaczyć: